pátek 28. května 2010

Pozvání do koupelny.

Dlouho, předlouho jsem váhala , až dnes jsem se rozhodla, že vás pozvu do naší koupelny.
Její výstavbu předcházely bouřlivé diskuse !
Volila jsem neutrální barvy obkladů i dlažby, abych mohla měnit barvy doplňků podle momentální nálady.

1. problém byl sprchový kout. Po zkušenostech z hotelů a penzionů jsme chtěli takový sprcháč, ve kterém bychom se při hygieně nebouchali lokty o zeď.


To je splněno.


Další problém byl schodek, který jsme nechtěli. Vyřešili jsme to snížením podlahy ve sprše.


Obklad, teda dlažba ve sprcháči dala řemeslníkovi Ivanovi pěkně zabrat, ale vyhrál si, kluk ukrajinskej, šikovnej...Zrcadlo nad umyvadlem se nekoná, kdo chce, nahlídne do otáčivé skříňky ( v jejichž útrobách se skrývají potřebné a veledůležité věci ).


Pisoár se taky nekoná, neboť jsme špatně spočítali rozteč připojovacích trubek. Tak tam visí šátek a ještě asi dlouho bude viset, protože okopávat obklady a posunovat trubku ve zdi - NE !Sprchový kout a technický kout ( pračka, ohřívák, regál na prádlo ) měl být schovaný za zástěnou. Ta měla jezdit po kolejnici zavěšené u stropu a zakrývat buď sprchování ( chlapečci nehledí, že voda cáká až do půli koupelny) nebo se přesunout do technické části ( žádná paráda ). Jenže - když jsme ji neudělali hned, tak ámen tma, už nebude, nejsou lidi !

Největší pohádka je podlahový topení, to si užíváme ( i kočka ). Pár detailů a už víte včechno - skoro !

4 komentáře:

  1. Jaromilko, není nad jednoduchost, i já bych ráda zařizovala podobně;-). Úžasné jsou detaily s mýdlem a dekoračními koulemi a ta židle! Skvost! Užívejte, užívejte, paa.

    OdpovědětVymazat
  2. Utekla do bezpečí. A nebuď urýpaná ! (pozn.:Johana je pavouk )

    OdpovědětVymazat
  3. já nerýpu, jen hledám svou starou přítelkyni

    OdpovědětVymazat

VALENTÝN- SVÁTEK ZAMILOVANÝCH

Ať se vám vydaří tento velký svátek a ještě spousta takových, třeba menších každodenních svátků........ To vám přeje (i sobě) Jaromila