středa 17. srpna 2016

ZÁŽITEK DNEŠNÍHO DNE

Dnešní příhoda z mého nejbližšího okolí mě úplně vytrhla z běžného všedního života.

Parta lidiček, holky, kluci, batohy a karimatky na zádech a se ZPĚVEM a né ledajakým, to byl přímo Spirituál kvintet, šli pěšky někam................do Hejtmana.

V dnešním uspěchaném světě, kdy bez auta nejsi člověk, pořád někam spěcháš, abys pak seděl v baru a lámal do sebe jednoho jégra za druhým, či překonáváš sám sebe v polykání kilometrů na kole, kdy krajina vedle tebe je jen nekonečný barevný vlající šál mi tito človíčci připadli jako ZÁZRAK.

Byl to fakt zážitek, kdybych si je nevyfotila, tak bych si myslela, že se mi to jen zdálo.
Škoda, že šli docela rychle a hned byli pryč........................................

Pěkný den a zpívejte si........v lese by bylo ticho, kdyby zpívali jen ti ptáci, kteří to dovedou....................
Vaše Jarmila


3 komentáře:

 1. Já měla podobný zážitek v neděli. Po silnici jede vůz tažený dvěma koňmi, kočí jde s nimi pomalu a pěšky. Na voze plachta, tak jak bylo zvykem v dřívějších kočovných dobách zakrývat vůz. Ve voze batohy a zavazadla dětí, které šly pěšky spolu s vozem na tábor, který je v lese asi 3 km od nás. Byl to pro mě úžasný zážitek, že ještě v dnešní době je něco takového možné. Bohužel jsem nevyfotila, protože mě to ani v tom úžasu nenapadlo.
  Přeji hezké srpnové dny, Jitka

  OdpovědětVymazat
 2. Jaromilko, miluji tvůj pohled na svět, tvé postřehy.
  Děkuji za ně a jdu si zpívat (s ohledem na okolí jen opravdu velmi potichu :o))
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 3. Jaromilko, také mne občas něco takhle potěší. A jinak - já si zpívám pořád, i když to moc neumím. A stačí slyšet nějaké slovo a hned začnu zpívat písničku s tím slovem...Měj se moc krásně.

  OdpovědětVymazat

VALENTÝN- SVÁTEK ZAMILOVANÝCH

Ať se vám vydaří tento velký svátek a ještě spousta takových, třeba menších každodenních svátků........ To vám přeje (i sobě) Jaromila